You are here
Home > Event > FINAL Entry list – Team races

FINAL Entry list – Team races

Class / CategoryTEAM FAMILY NameGIVEN Name
3 x K1M - JUNIOR
1BELGIUM KARSENTYBERT
MALEVEZLOUIS
MEERSMANSKILIAN
2BOSNIA AND HERZEGOVINAMACKICDUSAN
REDZICEMIR
SEFEROVICLEON
3CZECH REPUBLICZAPLETALMIKULAS
KOBLIZEKDANIEL
IVANEKROMAN
4FRANCEREBOULAUGUSTIN
HELYBRUNO
HENRYSTEVEN
5GERMANYLANGENBECKBEN
BLUMMARCEL
PUTTKAMMERSIMON
6ITALYCIOTOLIFRANCESCO
IANNOTTAMARCO
PONTAROLLOLEONARDO
7MACEDONIANEBIOVSKIENIS
IGNATOVHRISTIJAN
NEBIOVSKIDZENGIS DZAN
8SLOVENIAOSTRBENKVID
DIMICALJAŽ
PISTOTNIKROK
9SERBIAJOVICMARKO
TAHIROVICALEN
BOSKOVICALEKSANDAR
10SWITZERLANDHAEFELIROBIN
BRETSCHERCORNEL
JENNIBASIL
3 x K1W - JUNIOR
1CZECH REPUBLICDIMOVOV?BARBORA
PALOUDOVAKAROLINA
DVORAKOVADOMINIKA
2FRANCERAGUENESHELENE
HUSSONCOLINE
ROYELSA
3GREAT BRITAINMILNELAURA
BALLJODIE
DURRANTESME
4GERMANYSULZERVERENA
WEBERMARIA
GRUBERSOPHIA
5SLOVENIANOVAKLEA
DOMAJNKOHELENA
JANCARZIVA
6SLOVAKIAKORTISOVABARBORA
BARTOŠOVÁLUCIA
MIZNEROV?KATAR?NA
3 x C1M - JUNIOR
1CROATIAISPANLEON
ZONJICMATEJ
ZUBČIĆLUKA
2CZECH REPUBLICKLIMAVOJTECH
JANUFILIP
URBANDANIEL
3FRANCEPERREAUMATHIS
PASSERNIGLOUIS
KABIRMAXIME
4GERMANYFLADUNGTILL
OTTENSVEN
ZENTGRAFMICHEL
5SLOVENIAOSTRBENKMAJ
GERCERNIK
GRADISEKNEJC
3 x C1W - JUNIOR
1CZECH REPUBLICSATKOVAGABRIELA
NEMCOVAMARIE
PALOUDOVAKAROLINA
2FRANCERAGUENESHELENE
BEZIATMARGOT
GAUBERTELSA
3 x C2M - JUNIOR
1BOSNIA AND HERZEGOVINAMAČKIC DUŠAN /DUJMOVIC MARKO
REDŽIC EMIR /MAKSIMOVIC FILIP
SEFEROVIC LEON /PRERADOVIC DRAGAN
2CZECH REPUBLICHENDRYCH TOMAS /NACHTIGAL RICHARD
KOBLIZEK DANIEL /SVAGR ROTISLAV
SVEDA DANIEL /SMILEK JIRI
3 x K1M - U23
1BELGIUMSIKKENSBRAM
PYPESAMUEL
MONTULETL?O
2BOSNIA AND HERZEGOVINASUDICANES
ABDIHODŽICEMIR
ČAVKUNOVICADIAN
3CZECH REPUBLICZAPLETALVOJTECH
ZIERISMATYAS
NEUBERTADAM
4GREAT BRITAINHOSIEIAN
SHEPPYALEXANDER
ARMSTRONGSPENCER
5GERMANYPAUFLERMARCEL
HARTSTEINFINN
PAUFLERNICO
6ITALYESPOSITOGABRIELE
RAZETONICOLO
BERNARDIANDREA
7MACEDONIAZLATAROVALEKSANDAR
NEBIOVSKIDZENGIS DZAN
DIMOVNIKOLA
8SLOVENIAURANKARANZE
NOVAKTIM
SVETINAVID
9SERBIAMARJANOVICMARKO
DIMITRIJEVICOGNJEN
PEROVANOVICOGNJEN
10SWITZERLANDBOLZERNLINUS
MEIERNICO
MEIERLEANO
11SLOVAKIAANDRAŠKAJAN
PORUBSKYALLAN
BAKODAVID
3 x K1W - U23
1BELGIUMHULPIAUCLEMENCE
SINNESAELLAURANE
VANDERZYPENJORINDE
2CZECH REPUBLICSATKOVAMARTINA
PALOUDOVAANEZKA
HRICOVAKLARA
3GREAT BRITAINMURRAYVICTORIA
CHMIELKATAZRYNA
HOUSTONRACHEL
4GERMANYKOSTLELISA
BOHNANNA
LUTZMAREN
5ITALYFORMENTONGIULIA
ROSAMATHILDE
BENEDETTIMARTA
3 x C1M - U23
1CROATIAOBADICLUKA
TOLICIVAN
ZONJICMATEJ
2CZECH REPUBLICKRISTEKVACLAV
SMOLDASMICHAL
SKOREPAVOJTECH
3GERMANYSCHWARZOLE
SULZERJANOSCH
PLATETORBEN
4ITALYQUINTARELLIMATTIA
DELL'AGOSTINOGIORGIO
MAPELLITOMMASO
5SLOVAKIAGEWISSLERMATUS
ZUZIKROMAN
ŠOŠKASAMO
6FRANCESAUTEURNICOLAS
KLATTETIENNE
YDOUXTOM
3 x C1W - U23
1CZECH REPUBLICPALOUDOVAANEZKA
SATKOVAMARTINA
ŠTĚPÁNKOVÁPETRA
2ITALYPANATOALICE
PANATOCECILIA
ROSAMATHILDE
3 x C2M - U23
1BOSNIA AND HERZEGOVINAABDIHODŽIC EMIR / ČAVKUNOVIC ADIAN
MAČKIC DUŠAN /ŠUDIC ANES
SEFEROVIC LEON /REDŽIC EMIR
2CZECH REPUBLICJELINEK FILIP /KRISTEK VACLAV
SOTOLA KAREL /SMOLDAS MICHAL
RUDORFER MARTIN / HRADEC MATEJ
3GERMANYSCHWARZ OLE /SULZER JANOSCH
PLATE TORBEN /LEMMEN DAVID
KROENER TOBIAS /KROENER YANNICK
4ITALYQUINTARELLI MATTIA /DELL'AGOSTINO GIORGIO
BIANCHETTI GIACOMO /MAPELLI TOMMASO
ERRIQUEZ FEDERICO /PONTAROLLO LEONARDO
5FRANCEREBOUL AUGUSTIN /DE BRYE GAEL
ROUSSIN MANOEL /ROUSSIN TANGUY
SAUTEUR NICOLAS /YDOUX TOM

Entry list – Team races

Top