You are here
Home > Event > Entry list – Individual races

Entry list – Individual races

Class / CategoryFAMILY NameGIVEN NameNATION
K1M - JUNIOR
1STEINWENDTNERANTON
2DUVIVIERALBAN
3KARSENTYBERT
4MEERSMANSKILIAN
5MALEVEZLOUIS
6MACKICDUSAN
7SEFEROVICLEON
8REDZICEMIR
9ZAPLETALMIKULAS
10KOBLIZEKDANIEL
11IVANEKROMAN
12MATĚJÍČEKVOJTECH
13DENVIRMICHAEL
14BROWNFREDERICK
15LANGENBECKBEN
16BLUMMARCEL
17PUTTKAMMERSIMON
18LIPINSKIRAPHAEL
19CIOTOLIFRANCESCO
20IANNOTTAMARCO
21PONTAROLLOLEONARDO
22JOVICMARKO
23TAHIROVICALEN
24BOSKOVICALEKSANDAR
25VEIZOVICMATIJA
26HAEFELIROBIN
27BRETSCHERCORNEL
28JENNIBASIL
29PORUBSKYALLAN
30DERYDTNICHOLAS
K1W - JUNIOR
1ANSELGRUBERVICTORIA
2LEVAQUELOUISIANE
3HULPIAUCLEMENCE
4MICICMARIJA
5STIMACMAJA
6DIMOVOVABARBORA
7PALOUDOVAKAROLINA
8DVORAKOVADOMINIKA
9SATKOVAGABRIELA
10MILNELAURA
11BALLJODIE
12DURRANTESME
13CHMIELKATAZRYNA
14SULZERVERENA
15WEBERMARIA
16GRUBERSOPHIA
17MASSINICHRISTINA
18BENEDETTIMARTA
19MUELLERHANNAH
20KORTISOVABARBORA
C1M - JUNIOR
1ZUBČIĆLUKA
2ISPANLEON
3ZONJICMATEJ
4KLIMAVOJTECH
5JANUFILIP
6URBANDANIEL
7KRATOCHVILMARTIN
8FLADUNGTILL
9OTTENSVEN
10ZENTGRAFMICHEL
11CLARKE WALLSDARRAGH CONOR
12ERRIQUEZFEDERICO
13MUELLERJONAH
C1W - JUNIOR
1SATKOVAGABRIELA
2NEMCOVAMARIE
3PALOUDOVAKAROLINA
4KNEBLOV?TEREZA
5WAITZJANINA
6ANDREESLINA
7PANATOCECILIA
8MUELLERHANNAH
C2M - JUNIOR
1MACKIC DUSAN /SEFEROVIC LEON
2ISPAN LEON /ZUBČIĆ LUKA
3HENDRYCH TOMAS /NACHTIGAL RICHARD
4KOBLIZEK DANIEL /SVAGR ROTISLAV
5RUDORFER MARTIN /HRADEC MATEJ
6ŠVÉDA DANIEL / SMILEK JIRI
7FLADUNG TILL /ZENTGRAF MICHEL
8FEIL OLE /WAITZ TOBIAS
9MUELLER JONAH /BRETSCHER CORNEL
C2W - JUNIOR
1WAITZ JANINA /ANDREES LINA
K1M - U23
1KASTNERERIC
2JANESCHVINZENZ
3SIKKENSBRAM
4PYPESAMUEL
5MONTULETLEO
6SUDICANES
7MACKICDUSAN
8SEFEROVICLEON
9CAVKUNOVICADIAN
10ZAPLETALVOJTECH
11ZIERISMATYAS
12NEUBERTADAM
13JELINEKFILIP
14HOSIEIAN
15SHEPPYALEXANDER
16ARMSTRONGSPENCER
17RUSSELLJAMES
18PAUFLERMARCEL
19LEMMENYANNIC
20HARTSTEINFINN
21PAUFLERNICO
22MCNALLYODHRAN
23ESPOSITOGABRIELE
24RAZETONICOLO
25BERNARDIANDREA
26LAMERSIVO
27MARJANOVICMARKO
28DIMITRIJEVICOGNJEN
29PEROVANOVICOGNJEN
30BOLZERNLINUS
31MEIERNICO
32MEIERLEANO
K1W - U23
1DREIERVALENTINA
2REITHMAYRKATRIN
3SINNESAELLAURANE
4VANDERZYPENJORINDE
5MICICMARIJA
6MITROVICISIDORA
7SATKOVAMARTINA
8PALOUDOVAANEZKA
9HRICOVAKLARA
10BAYEROVABARBORA
11MURRAYVICTORIA
12ECKERT JIL-SOPHIE
13KOSTLELISA
14BOHNANNA
15LUTZMAREN
16FORMENTONGIULIA
17ROSAMATHILDE
C1M - U23
1OBADICLUKA
2TOLICIVAN
3KRISTEKVACLAV
4SMOLDASMICHAL
5SKOREPAVOJTECH
6HUNTRYAN
7SCHWARZOLE
8SULZERJANOSCH
9PLATETORBEN
10LEMMENDAVID
11QUINTARELLIMATTIA
12DELL'AGOSTINOGIORGIO
13BIANCHETTIGIACOMO
14MAPELLITOMMASO
15ZDRAVKOVICPAVLE
16MEIERNICO
C1W - U23
1GRZINALBA ZOE
2PALOUDOVAANEZKA
3SATKOVAMARTINA
4ŠTĚPÁNKOVÁPETRA
5PLACHTOVAALEXANDRA
6HOUSTONRACHEL
7LUTZMAREN
8PANATOALICE
C2M - U23
1MACKIC DUSAN /SUDIC ANES
2SEFEROVIC LEON / CAVKUNOVIC ADIAN
3OBADIC LUKA /TOLIC IVAN
4JELINEK FILIP /KRISTEK VACLAV
5SOTOLA KAREL /SMOLDAS MICHAL
6SCHWARZ OLE /SULZER JANOSCH
7PLATE TORBEN /LEMMEN DAVID
8KROENER TOBIAS /KROENER YANNICK
9QUINTARELLI MATTIA /DELL'AGOSTINO GIORGIO
10BIANCHETTI GIACOMO /MAPELLI TOMMASO
11ZDRAVKOVIC PAVLE /DIMITRIJEVIC OGNJEN
12SKAKALA JURAJ /GEWISSLER MATUS
C2W - U23
1LUTZ MAREN /SULZER VERENA
2PANATO ALICE /PANATO CECILIA

Entry list – Individual races

Top